Carradine, fantezi kurbanı mı?

Türkiye'de de yıllar önce televizyonda gösterilen "Kung Fu" dizisiyle ünlenen Amerikalı oyuncu David Carradine'nin (72), dün hayatını kaybetmesinin ardından ilginç iddialar gündeme geldi. Ünlü aktörün kazayla hayatını kaybetmiş olabileceğini açıkladı.

05 Haziran 2009 Cuma, 11:40
Abone Ol google-news

72 yaşındaki ünlü aktör David Carradine'in cesedinin perşembe günü lüks otel odasında asılı şekilde bulunması üzerine Tayvan polisi bir açıklama yaptı.

Ulusal polis yetkilisi Korgeneral Vorapong Çuvpreça, boynunda ve cinsel organında sarılı perde ipiyle dolaba asılı halde bulunan Carradine'ın intihar etmişe benzemediğini belirterek, "oyuncunun, tek başına uyguladığı bir cinsel fantezi kazasının kurbanı olabileceğini" kaydetti.

Adi tıp uzmanları, Swissotel Nai Lert Park'ta lüks odasında kat hizmetlisi tarafından bulunan, 3 Haziran gecesi öldüğü belirlenen Carradine'in ölüm sebebinin belli olmadığını söylerken, intiharın yanı sıra kalp krizi veya boğulma ihtimalini de zikretti.

Carradine'ın menajerlerinden Tiffany Smith Binder ise Carradine'ın intihar edecek bir kişi olmadığını belirtti.

Çulalongkorn Hastanesi Adli Tıp Biriminin Başkanı Dr. Nanthana Sirisap, Carradine'ın cenazesinde otopsinin bittiğini ve sonucun en az üç hafta sonra hazır olacağını kaydetti.
Sirisap, otopsi uygulanmasının sebebinin, ölümün olağandışı koşullarda gerçekleşmesi olduğunu vurguladı.