CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Kılıçdaroğlu ile görüştü

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, önceki gün Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Görüşmede, Yücel'in Kılıçdaroğlu'na İzmir'in bazı ilçelerinde yaşanan sorunlarla ilgili bilgi verdiği öğrenildi.

30 Temmuz 2019 Salı, 10:22
Abone Ol google-news

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Ankara'da CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Yücel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Yücel, Kılıçdaroğlu’na İzmir il örgütü ve belediyelerle ilgili rapor sundu. Yücel’in Kılıçdaroğlu ile görüşmesinde Eylül ayında başlaması beklenen olağan kongre takvimiyle ilgili de görüş alışverişinde bulunduğu öğrenildi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, görüşmeyle ilgili sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşarak bir mesaj yayınladı. Yücel mesajında ,"Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Partimizi iktidara taşımak için İzmir'de yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Milletimize borcumuz var, partimizi iktidara taşımak için hata yapma lüksümüz yok. İşimiz çok, yolumuz uzun, iktidar yakın!" ifadelerini kullandı.