Çiftlik Bank’ın CEO'sundan 'eziyor musun paraları' sorusuna videolu yanıt

Çiftlik Bank adı altında binlerce kişiden milyonlarca lira toplayarak Uruguay'a kaçtığı tahmin edilen Mehmet Aydın, bir sosyal medya platformu üzerinden kendisine yöneltilen "Paraları eziyor musun?" sorusuna milyonlarca dolar olduğu düşünülen banknotların görüldüğü bir video ile yanıt verdi.

15 Mart 2018 Perşembe, 22:20
Abone Ol google-news

<video:943374>

Binlerce insanı dolandırıp Uruguay’a kaçan Çiftlik Bank’ın CEO’su Mehmet Aydın’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Yayınlanan son videoda, Çiftlik Bank mağdurlarını bayağı bir kızdıracak görüntüler yer alıyor. İnsanların sorular sorup videolu cevaplar aldığı sosyal medya platformu Papillion’da bir kullanıcı “Paraları eziyor musun lan, gerçekten sövmücem, hakkını veriyorsan helal olsun” şeklinde bir soru sordu. Bu sorunun üzerine Mehmet Aydın’ın daha önce de cevaplar verdiği kendi sayfasından, milyonlarca dolar olduğu düşünülen paraların yer aldığı bir video paylaşıldı. 

Altın Saat Dikkat Çekti

Şu anda yurt dışında Uruguay’da olduğu tahmin edilen Mehmet Aydın’ın kolundaki altın saat de dikkat çekti. Paralar ve saatler ile adeta hava atan Aydın’a bu videodan sonra tepkiler yükselmeye başladı. Mehmet Aydın’ın Papillion’da yayınladığı video şu anda kaldırılmış gözüküyor olsa da, pek çok kişi videoyu çoktan YouTube gibi sosyal mecralara taşıdılar.