Derbi tarihleri belli oldu

Spor Toto Süper Lig'dein ilk devresinin sonuna kadarki 8 haftanın programı açıklandı.

27 Ekim 2011 Perşembe, 16:19
Abone Ol google-news

İşte derbi tarihleri:

11. hafta - 20 Kasım
19:00 Beşiktaş - Galatasaray

12. hafta - 27 Kasım
19:00 Trabzonspor - Beşiktaş

14. hafta - 7 Aralık
20:00 Galatasaray - Fenerbahçe

15. hafta - 11 Aralık
19:00 Trabzonspor - Galatasaray

16. hafta - 18 Aralık

19:00 Fenerbahçe - Trabzonspor

10. HAFTA

4 Kasım Cuma:

20.00 Samsunspor-Ankaragücü (Samsun 19 Mayıs)
20.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

5 Kasım Cumartesi:
13.00 Orduspor-Gaziantepspor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Manisaspor-Medical Park Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Galatasaray-Mersin İdmanyurdu (Türk Telekom Arena)

6 Kasım Pazar:
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

11. HAFTA

18 Kasım Cuma:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)

19 Kasım Cumartesi:
13.00 Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Kayserispor-Orduspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (FB Şükrü Saracoğlu)

20 Kasım Pazar:
13.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)
13.00 Medical Park Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Mardan Antalyaspor)
16.00 Gaziantepspor-Manisaspor (Kamil Ocak)
19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)

21 Kasım Pazartesi:
20.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)

12. HAFTA

25 Kasım Cuma:
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

26 Kasım Cumartesi:
13.00 Samsunspor-Medical Park Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)
16.00 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (Ordu 19 Eylül)
19.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

27 Kasım Pazar:
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)
13.00 Eskişehirspor-Ankaragücü (Eskişehir Atatürk)
16.00 Manisaspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

28 Kasım Pazartesi:
20.00 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Necmettin Şeyhoğlu)

13. HAFTA

2 Aralık Cuma:
20.00 Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)

3 Aralık Cumartesi:
13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Kamil Ocak)
16.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (FB Şükrü Saracoğlu)

4 Aralık Pazar:
13.00 Medical Park Antalyaspor-Kardemir Karabükspor (Mardan Antalyaspor)
13.00 Kayserispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Manisaspor (Tevfik Sırrı Gür)
19.00 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)

5 Aralık Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Orduspor (Fiyapı İnönü)

14. HAFTA

7 Aralık Çarşamba:
18.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Necmettin Şeyhoğlu)
18.00 Eskişehirspor-Medical Park Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)
20.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

8 Aralık Perşembe:
18.00 Samsunspor-Kayserispor (Samsun 19 Mayıs)
18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Atatürk Olimpiyat)
18.00 Ankaragücü-Bursaspor (Ankara 19 Mayıs)
20.30 Orduspor-Sivasspor (Ordu 19 Eylül)
20.30 Manisaspor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

15. HAFTA

10 Aralık Cumartesi:
19.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)

11 Aralık Pazar:
13.00 Gençlerbirliği-Orduspor (Ankara 19 Mayıs)
13.00 Medical Park Antalyaspor-Ankaragücü (Mardan Antalyaspor)
16.00 Beşiktaş-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fiyapı İnönü)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Samsunspor (Tevfik Sırrı Gür)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

12 Aralık Pazartesi:

18.00 Kayserispor-Kardemir Karabükspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.00 Sivasspor-Manisaspor (Sivas 4 Eylül)
20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)

14 Aralık Çarşamba:
20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker-14. hafta erteleme maçı)

16. HAFTA

16 Aralık Cuma:
20.00 Orduspor-Galatasaray (Ordu 19 Eylül)

17 Aralık Cumartesi:
13.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
13.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Eskişehirspor-Kayserispor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Bursaspor-Medical Park Antalyaspor (Bursa Atatürk)

18 Aralık Pazar:
13.00 Manisaspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Samsunspor-Beşiktaş (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (FB Şükrü Saracoğlu)

17. HAFTA

21 Aralık Çarşamba:
18.00 Kayserispor-Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.00 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Tevfik Sırrı Gür)
18.00 Medical Park Antalyaspor-Fenerbahçe (Mardan Antalyaspor)
20.30 Sivasspor-Samsunspor (Sivas 4 Eylül)
20.30 Galatasaray-Manisaspor (Türk Telekom Arena)

22 Aralık Perşembe:
18.00 Gençlerbirliği-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
18.00 Trabzonspor-Orduspor (Hüseyin Avni Aker)
20.30 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)
20.30 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Fiyapı İnönü)