Erdoğan Bayraktar, vatandaşlara para dağıttı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın amatör kameraya yansıyan görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Görüntülerde Bayraktar, korumasına vatandaşlara dağıtılmak üzere para veriyor.

23 Aralık 2013 Pazartesi, 14:13
Abone Ol google-news

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen ve AKP'yi zor durumda bırakan rüşvet ve yolsuzluk skandalında adı geçen bakanlardan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın ünlü video paylaşım sitesi YouTube'a yüklenen görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

22 Aralık 2013 Pazar günü siteye yüklenen ve Trabzon'da çekildiği görülen videoda bakan Bayraktar, vatandaşlara para dağıtıyor. Korumasına, "Al şunları dağıt" diyerek paraları veren Bayraktar daha sonra buradan uzaklaşıyor. Bunun ardından amatör kameraya yansıyan görüntülerde vatandaşların para almak için birbirleriyle yarışı başlıyor.

BU İLK DEĞİL!

Bakan Erdoğan Bayraktar daha önce de benzer bir olayla Türkiye'nin gündemine oturmuş ve büyük tepki toplamıştı. Edirne'yi ziyareti sırasında, kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçları için yardım isteyen üniversite öğrencisi Dilek Özçelik'e, "Al işte bu parayı. Başka ne yapacağım? Onları sen kendin al. Parayı al, cebinden düşürme" diyen Bayraktar, kamuoyundan büyük tepki toplamıştı.