Esat Pazar ve Özgürlük Meydanı açıldı

Ankara Çankaya'da Esat Pazar ve Özgürlük Meydanı açılışı gerçekleştirildi. Açılışa CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan, Grup Başkan Vekili Engin Özkoç ,Sanatçı Edip Akbayram katıldı.

28 Nisan 2018 Cumartesi, 21:23
Abone Ol google-news
<video:965945>

Ankara Çankaya'da Esat Pazar ve Özgürlük Meydanı açıldı .Açılışa  CHP Yüksek Disiplin Kurulu  Başkanı Uğur Bayraktutan, Grup Başkan Vekili Engin Özkoç ,Sanatçı Edip Akbayram katıldı. Açılışta
konuşan Çankaya belediyesi Alper Taşdelen "AKP diyor ki  bunların  CHP nin bir dikili taşı yok,bunların  bir tane hizmeti yok. buradan AKP ye sesleniyorum gelsin hizmet görsün, biz ağacın yesilini seviyoruz onlar ise doların  yesilini seviyor .Ben kimsenin önünde egilmem ben halkımın  önünde eğilirim" dedi.

Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, "Bu ülkede Evlatları askere gittiğinde, ben annenin ve babanın yanında olacağım diyebilen  bir belediye başkanına ihitiyac  var. Bu ülkenin Mustafa Kemal'in evlatlarına ihtiyaç var. 25 Haziranda mutlu ve aydınlık Türkiye ye uyanacaksak bunu sizler başarayacaksınız.

Konuşmaların ardından sahne alan Edip Akbayram ise "Bu ülkenin namuslularida en az namussuzlar kadar cesaretli olmalı" dedi.