Fenerbahçe'den otobüs açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, dün akşam Alex'i uğurlamak için Kadıköy'de toplanan taraftarlara az sayıda otobüs gönderildiği iddialarına yanıt verdi.

13 Ekim 2012 Cumartesi, 13:40
Abone Ol google-news

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, kamuoyunda, Alex de Souza'ya veda etmek isteyen taraftarlar için kulübün organize ettiği 10 adet otobüsün kalkmadığı ve saatinde kalkmayan otobüslerin havalimanına ulaşmadığı yönünde haberlerin bulunduğu belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

''Kulübümüzün, taraftarlarımız için tahsis ettiği 10 otobüs, 19.30-20.00 saatleri itibariyle Kadıköy'den hareket etmiş, ayrıca 3 otobüs de dönüşte kullanılmak kaydıyla boş olarak havaalanına gönderilmiştir. Hafta sonu ve milli maç dolayısıyla yaşanan trafik aksaklığı ve Alex de Souza'nın uçağının, havaalanı ve hava trafiği güvenliği dolayısıyla saat 22.00 yerine 21.00'de havalanmasının kulübümüzle bir ilgisi bulunmadığı açıktır. Dolayısıyla, basına yansıyan haberler doğru değildir. Organizasyona dair iddia edildiği gibi kulübümüz kaynaklı herhangi bir aksaklık yaşanmamıştır.''