Fenerbahçeli yıldızlar Marmaray’da

Fenerbahçe’nin başarılı orta saha oyuncusu Josef de Souza ile kaleci Fabiano Ribeiro, köprü trafiği nedeniyle Marmaray’ı kullanmayı tercih etti. Fenerbahçe’nin başarılı orta saha oyuncusu Josef de Souza ile kaleci Fabiano Ribeiro, köprüde oluşan trafik nedeniyle Marmaray’ı tercih etti. Sarı-lacivertli isimlere kulübün tercümanı Deniz Sarıtaç da eşlik etti. Yıldız futbolcuları Marmaray’da gören yol

07 Kasım 2016 Pazartesi, 15:43
Abone Ol google-news

Fenerbahçe’nin başarılı orta saha oyuncusu Josef de Souza ile kaleci Fabiano Ribeiro, köprü trafiği nedeniyle Marmaray’ı kullanmayı tercih etti.
Fenerbahçe’nin başarılı orta saha oyuncusu Josef de Souza ile kaleci Fabiano Ribeiro, köprüde oluşan trafik nedeniyle Marmaray’ı tercih etti. Sarı-lacivertli isimlere kulübün tercümanı Deniz Sarıtaç da eşlik etti. Yıldız futbolcuları Marmaray’da gören yolcular ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Josef de Souza, Marmaray içerisinde çektikleri bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Brezilyalı oyuncu fotoğrafa ise, "Köprüde çok trafik vardı karşıya Marmaray’la geçtik" notunu düştü.
(İHA)