Ford'dan ekim ayı kampanyası

Ford, ekim ayı kampanyası kapsamında C-MAX modellerinde ÖTV farkını karşılarken, yeni B-MAX'ı tercih eden Ford tutkunlarına 15 bin liraya 15 ay 0 faiz fırsatı sunuyor. Ayrıca binek ve ticari araçlarda sıfır faiz uygulaması Ekim ayında da sürüyor.

16 Ekim 2012 Salı, 13:53
Abone Ol google-news

Ford açıklamasına göre, hem binek hem de ticari araç satın almak isteyenlere özel destekler sunan Ford, FordOptions ve sıfır faiz kampanyaları ile Ford sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
Tamamen yeni bir model olarak ekim ayı itibariyle 38 bin 250 bin liradan başlayan fiyatlarla Ford bayilerindeki yerini alan Ford B-MAX'ı satın almak isteyen müşterilere 15 bin lira kredi kullanımında 15 ay vade için 0 faiz uygulanıyor. İsteyen Ford severlere destekli FordOptions kredisi de sunuluyor.

Ekim kampanyasında Focus 1.0 EcoBoost ve B-MAX dışındaki tüm diğer modeller için ise; 18 ay vadeli 18 bin lira için sıfır faiz uygulanıyor. Bunun yanı sıra binek modellerde destekli FordOptions kredisi kullanmak da mümkün oluyor.

Ford ayrıca Transit 430 ED Minibüs 16 1 modeline özel 48 bin liraya 24 ay 0 faiz fırsatı sunuyor. İkinci el Ford sahibi olmak isteyenlere ise ekim ayında 500 lira destek sağlanıyor.