FSM'deki çalışma bayramın son günü bitiyor

Bakım çalışmalarının sürdüğü Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde, Şeker Bayramı'nın ikinci ve üçüncü günü, bir şerit daha trafiğe kapatılıyor. Bu arada, Bakan Binali Yıldırım, köprüdeki çalışmaların 22 Ağustos'ta sona ereceğini açıkladı.

16 Ağustos 2012 Perşembe, 15:50
Abone Ol google-news

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 18 Haziran'da başlayan bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. İkinci ayını tamamlamak üzere olan çalışmalar boyunca trafikte uzun kuyruklar oluşmuş, yurttaşlar saatlerce trafik çilesi çekmişti.

BAYRAMDA BU YOLLARA DİKKAT!

Alınan bilgiye göre köprüdeki çalışmalar bayramda da devam edecek. Bayramın ikinci ve üçüncü gününde yapılacak asfalt çalışması nedeniyle Edirne istikametinde bir şerit daha trafiğe kapatılacak. 20 Ağustos Pazartesi günü ise saat 00.00'dan itibaren 3 şerit trafiğe kapanmış olacak. Kalan diğer şeritler ise trafiğin yoğunluğune göre hizmet verecek.

Bayramdan sonra açılıyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, ''22 Ağustos'ta yani bayram dönüşü, köprüdeki (Fatih Sultan Mehmet Köprüsü) işler tamamen bitecek ve köprü tam kapasite hizmet vermeye devam edecek'' dedi.