Galatasaray taraftarı Florya'ya gidiyor

'Galatasaray Peşindeyiz' adlı taraftar grubu, Ünal Aysal'ın başkanlığa yeniden aday olması için 'change.org'da imza kampanyası başlattı. Başka bir grup da bütün sarı kırmızılı taraftarları saat 15.00’te Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplanmaya çağırdı.

25 Eylül 2014 Perşembe, 13:23
Abone Ol google-news

Ünal Aysal'ın Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklaması, sarı kırmızılı camiada büyük yankı yarattı. Aysal'ın başarılı olduğunu ve göreve devam etmesi gerektiğini düşünen 'Galatasaray Peşindeyiz' adlı taraftar grubu, Aysal'ın yeniden aday olması için imza kampanyası başlattı.
İnternetteki 'change.org'da düzenlenen imza kampanyasına birkaç saat içinde binden fazla kişi katıldı.

Kampanya bildirisinde şu ifadeler kullanıldı:

ÜNAL AYSAL YENİDEN ADAY OLSUN

Türk futbolunun dibine kadar bataklığa saplandığı, TFF ve kurumlarının yanlı ve Galatasaray'a düşmanca kararların altına imzalar attığı günlerde camia olarak kenetlenmemiz ve ÜNAL AYSAL'ın arkasında durmamız bir zaruriyetten ziyade GALATASARAY DURUŞUNUN bir parçasıdır!
Şike lobilerinin futbolun en üst kurumlarınca kollandığı, hükümet destekli yasa değişiklikleri ve yeniden yargılama adı altında yapılan peşkeşlere karşı DİK duran bir GALATASARAY görmek ve sürdürmek adına başkanımız Sayın ÜNAL AYSAL'a caima olarak TAM DESTEK vermek en büyük GALATASARAY görevimizdir!

Bu görev neticesinde; Sayın ÜNAL AYSAL'ın arkasında durarak yeniden aday olması için her türlü faaliyette bulunmamız gerekmektedir!

İş bu yüzden;

ÜNAL AYSAL YENİDEN ADAY OLSUN!!!

SAAT 15.00’TE FLORYA’DA TOPLANACAKLAR

Başka bir grup da bütün Galatasaray taraftarlarını saat 15.00’te Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplanmaya çağırdı. Twitter’da #Saat15HerkesFloryaya başlıklı hashtag açan taraftarlar, “Ünal Aysal’ı yeniden Galatasaray Başkanı görmek için Florya’ya… Bu düzene karşı olan herkesi Florya’ya bekliyoruz” mesajını paylaştılar.