Galatasaray'da isyan: Derhal son verin

Fişlemeleri stadyuma taşıyan e-bilet uygulamasına isyan büyüyor.

16 Eylül 2014 Salı, 12:57
Abone Ol google-news

Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında bu akşam Belçika temsilcisi Anderlecht ile karşılaşacak olan Galatasaray'da taraftar grubu Ultraslan, sarı-kırmızılı yönetimin 'Passolig' dayatmasına sert tepki gösterdi.

Galatasaray yönetimi tarafından geçtiğimiz perşembe günü yapılan duyuruda, "Passolig kart kullanımı zorunlu olmayacaktır" denilmişti. Galatasaraylı taraftarlar da bu açıklamayı hatırlatarak şu açıklamayı yaptı:

"Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız Anderlecht maçı biletleri ile alakalı olarak kulübümüzün son yayınlamış olduğu açıklama hepimizi üzdü! Bilindiği üzere Perşembe günü biletlerin satışa çıkma duyurusunun ilk maddesinde "Passolig kart kullanımı zorunlu olmayacaktır" yazılmıştı. Ancak geçen sürede maça saatler kala bu akşam bir açıklama yapıldı ve "Altyapı" "Sistem" bahane edilerek Passolig kullanımı zorunlu hale getirildi!

Taraftarlarımız kombinesini yenilemesine rağmen lig maçlarına girmemekte ve deplasmanlara gitmemekte iken Kulübümüzün bu manevrası anlaşılmazdır! Kombinesiyle sadece Şampiyonlar Ligi maçlarına girmek isteyenlerin takımın yanında olma isteği umursanmamış ve 3-5 Passolig fazla satmak uğruna sömürülmektedir!

Galatasaray taraftarları son dönemde Galatasaray düşmanlarına karşı yönetiminin arkasında dururken, Kulübümüzün maça saatler kala yaptığı bu açıklamayla taraftarlarını ÇIKMAZA SOKUP, YALNIZ BIRAKMASI kabul edilemez!

Yönetimimizden, 3–5 Passolig fazla satmak uğruna TARAFTARINI YALNIZ BIRAKAN bu karardan maç sabahına kadar vazgeçmesini ve bu kaosa DERHAL son vermesini BEKLİYORUZ!"