Gaziantep'te imza şov

Turkcell Süper Lig'in yeni sezonunda iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Gaziantepspor, 8 futbolcuyla sözleşme imzaladı.

23 Haziran 2010 Çarşamba, 13:55
Abone Ol google-news

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl'ın Ulus'taki ofisinde gerçekleştirilen törende, tecrübeli oyuncu Erman Özgür 1 yıl, Olcan Adın ise 4 yıl sözleşme uzattı.

Kırmızı-siyahlı kulüp, Erman ve Olcan ile sözleşme yenilerken, 6 futbolcuyu da renklerine bağladı. Geçen sezonu Galatasaray'da tamamlayan Emre Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Gazintepspor, Ankaragücü'nden Elyasa, Eskişehirspor'dan Mehmet Yılmaz, Antalyaspor'dan Şenol Can ile 1'er yıl, yine Antalyaspor'dan Yalçın Ayhan ile 2 yıl ve Almanya'nın Kaisersulatern takımından Alper Akçam ile de 4 yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde kısa bir konuşma yapan kulüp başkanı İbrahim Kızıl, 2010-2011 sezonunda güzel şeylere imza atmak istediklerini belirterek, ''Yeni transferlerimizle bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Sezonu mutlu bir şekilde tamamlamayı arzuluyoruz. Güzel ekip oluşturduk. Turkcell Süper Lig'de başarılar elde etmek istiyoruz'' dedi.

Kızıl, bugünkü imza töreniyle yerli transferleri tamamladıklarını vurgulayarak, ''Yerli olarak istediklerimizi aldık. 2-3 yabancı oyuncu transferi var. Onları da kısa sürede tamamlamayı arzuluyoruz'' diye konuştu.

Gaziantepspor'un yeni transferlerinden Emre Güngör de yeni kulübünün kendisini uzun zamandır istediğini anlatarak, ''Henüz gencim. Hedeflerim var. Bunları Gaziantepspor'da gerçekleştirmeyi arzuluyorum'' dedi.