GTA severlere müjde!

Rockstar popüler GTA serisinin bir üyesini daha mobile taşıdı. Geçtiğimiz ay Grand Theft Auto: San Andreas’ın Android ve iOS platformlarına da getireceğini duyuran şirket, sevilen oyunun mobil versiyonlarını yayınlamaya başladı.

12 Aralık 2013 Perşembe, 10:28
Abone Ol google-news

Sosyalmedya.co sitesinin haberine göre, serinin son oyunu GTA 5 ile önemli bir satış performansı yakalayan Rockstar henüz GTA: San Andreas’ı tüm mobil platformlara sunmasa da iOS için elini çabuk tuttu. Zira mobil oyuncuları sevindiren haberi Kasım ayı sonunda veren şirket, aradan henüz bir ay geçmeden iOS versiyonunu kullanıcılara sundu.

San Andreas bilindiği gibi Rockstar’ın mobile taşıdığı ilk GTA oyunu değil. Şirket grafiklerini mobil cihazlara uygun hale getirerek yayınladığı San Andreas’tan önce serinin diğer oyunları Grand Theft Auto 3 ve GTA: Vice City’i de mobil platformlar için yayınlamıştı.

Türkiye’deki oyun meraklıları için kötü haber ise GTA: San Andreas’ın şimdilik sadece Yeni Zelanda’da App Store’a gelmiş olması. 9,99 dolara satılan oyunun bugün gün içinde Türkiye’deki kullanıcılara da sunulması bekleniyor. Bununla birlikte Android ve Windows Phone kullanıcılarının ise GTA: San Andreas için biraz daha sabretmesi gerekiyor.