Güney Kıbrıslı piskopos: Anne hamileyken anal seksten zevk alırsa çocuğu eşcinsel olur

Kıbrıs Rum Kesimi'nin Güzelyurt (Morphou) Piskoposu Neophytos 'hamilelik sırasında anal seks yapılması durumunda doğacak çocuğun eşcinsel olacağını' iddia etti.

27 Temmuz 2019 Cumartesi, 18:46
Abone Ol google-news

Daily Mail'in aktardığına göre Akaki'deki bir ilkokulda konuşan piskopos, "Kadın bu sırada anal seksten haz alırsa bir arzu doğuyor ve bu arzu çocuğa da geçiyor" dedi. 

"Ruhsal diyaloglar toplantısı" isimli konuşmalarında her yaştan insanların sorularını yanıtlayan Piskopos, "Eşcinsellik ebeveynlerin cinsel ilişkisi sırasında ya da hamilelik döneminde meydana geliyor ve ebeveynlerin anormal bir cinsel eyleminin ardından geliyor. Daha açık konuşmak gerekirse, anal seks sonrasında. Kadın bundan zevk alırsa, bir arzu doğuyor ve bu arzu çocuğa geçiyor" dedi.

Yaptığı açıklamanın internette milyonlarca kişiye ulaşmasının ardından, "Benim anlattıkların Ortodoks kilisesinin düşünceleri" dedi.

'KADIN ORAL SEKSTEN HOŞLANIRSA ÇOCUK DİŞÇİ Mİ OLUR?'
Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki bir LGBTI oluşumunun paylaştığı videoya yapılan yorumlarda, “Öyleyse kadın oral seksten hoşlanırsa çocuk dişçi mi olur?” sorusu yöneltildi.

Kıbrıs Rum Kesimi, 1998’de eşcinselliği suç olmaktan çıkarmıştı.