İnanılmaz soygun: 'Yere para düştü' deyip 175 bin lirasını çaldılar

Antalya'da taksi almak için bankadan çektiği 176 bin lirası yabancı uyruklu 2 kişi tarafından çalınan 30 yaşındaki Ali Şimşek, sinir krizi geçirdi. Duvarları yumruklayan Şimşek, Ben bittim. Herşeyim bitti diyerek gözyaşı döktü.

21 Ağustos 2014 Perşembe, 14:44
Abone Ol google-newsBankadan çektiği 176 bin lirası çalınınca sinir krizi geçirdi - VİDEO

Olay saat 11.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Adnan Menderes Bulvarı'nda meydana geldi. Taksi almak için bankaya kredi başvurusunda bulunan Ali Şimşek, 176 bin lirayı aldıktan sonra şubeden çıktı. Kapının önündeki elektrikli bisikletine parasını koyduğu sırada, yanına yaklaşan iki kişiden biri, yere para düştüğünü söyledi. Dikkati dağılan Şimşek, arkasını döndüğü sırada paranın bulunduğu poşetin olmadığını fark etti. Kendisini oyalayarak dikkatinin dağılmasına neden olan Peru uyruklu D.A.R.G.'yi (46) koşarak yakalayan Şimşek, polisi aradı. Şüpheli olay yerine gelen ekipler tarafından gözaltına alınırken, çevredeki pansiyonlar ve ara sokaklarda kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için araştırma yapıldı.

Polise olayı anlatan Ali Şimşek, sinir krizi geçirip duvarları yumrukladı. Olay yerine gelen yakınlarının sakinleştirmeye çalıştığı Şimşek, Nasıl dalgınlığıma geldi Ben bittim. Her şeyim gitti diyerek gözyaşı döktü.

Polis, gözaltına alınan Peru uyruklu şüpheliyi sorguya alırken, parayı alarak uzaklaşan diğer kişinin eşkalini belirlemek için çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını incelemeye alındı.