İstanbul Tango Ritual, Kasım'da İstanbul'da

''4. Uluslararası İstanbul Tango Ritual'', 4-8 Kasım'da yapılacak. Dünyanın her yerinden bir çok tango severi bir araya getirecek etkinliğe dünyaca ünlü tangocular katılacak.

20 Ekim 2009 Salı, 15:46
Abone Ol google-news

Tango severleri bir araya getirecek olan etkinliğe, ''The Tango Lesson'' filminin baş dansçılarından olan Fabian Salas ve Lolo Diaz ile ünlü tango dansçıları arasında yer alan Esteban Moreno ve Claudia Codega, Horacio Godoy ve Cecilia Garcia, Christian Marquez, Virginia Gomez, Federico Naveira, Inez Muzzopappa, Ariadna Naviera ve Fernando Sanchez de katılacak.

Etkinlik, 4 Kasım Çarşamba günü Armada Otel'de Hüsrev İsfendiyaroğlu'nun ''Gitar için Milongalar'' gitar dinletisi ile başlayacak. Etkinlik, 5 Kasımda Ortaköy Princess Otel'de, 6-7 Kasım'da Polat Tower'da yer alan Yapı Endüstri Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Ayrıca, Oko Tango Quartet Orkestrası'nın canlı performansının izleneceği, Türkiye'den katılan tango DJ'lerinin müzik yapacakları, Buenos Aires'in dansçısı ve DJ'i Horacio Godoy'ın da müzik seçkileri ile eşlik edeceği etkinlik boyunca, ressam Mahir Güven'in eserlerinden oluşan sergi de Armada Otel'de izlenebilecek.