Martı Klasikleri Verda Erman'ı anıyor

Martı Istanbul Hotel ve Lila Müzik işbirliğinde gerçekleştirilen “Martı Klasikleri” klasik müzik konserleri kapsamında; 18 Aralık Perşembe akşamı ünlü piyanist Verda Erman’ı anma gecesi düzenlenecek.

15 Aralık 2014 Pazartesi, 10:46
Abone Ol google-news

Martı Istanbul Hotel ve Lila Müzik işbirliğinde gerçekleştirilen “Martı Klasikleri” adlı klasik müzik konserleri, Martı Istanbul Hotel’de 18 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’de dünyaca ünlü piyanist Verda Erman’ı anma etkinliği ile devam ediyor. Sanatçının doğum gününde gerçekleşecek anma gecesinde dostları, sanatçıyı anlatacak.

Klasik Müziğin Önemli İsimleri Verda Erman’ın sevdiği eserler seslendirilecek

Sanatçının doğum günü vesilesiyle yapılacak olan etkinliğe klasik müzik dünyasının efsane isimlerinden; Verda ERMAN ile turneler yapan keman sanatçısı Ayla Erduran, piyanist Ayşegül SARICA, piyanist Gülsin ONAY, piyanist ve orkestra şefi İbrahim Yazıcı ve sanatçıyla son röportajı yapan piyanist Güray BAŞOL katılacak. Ünlü sanatçılar Verda Erman’ı kayıtları, anıları ve müzik eşliğinde anarak sanatçının sevdiği eserleri seslendirecek.

Moderatörlüğünü Güray BAŞOL’un yapacağı çok özel gecede yer almak isteyen müzikseverler biletlerini Biletix’ten alabilecekleri gibi konser öncesi Martı Istanbul Hotel’den de temin edebilirler.