Messi, Neymar'ı istiyor

Eski takımı Barcelona'ya geri dönmesi gündemde olan Neymar'ın transferinin sonuçlanması için Lionel Messi'nin devrede olduğu öne sürüldü.

20 Temmuz 2019 Cumartesi, 15:13
Messi, Neymar'ı istiyor
Abone Ol google-news

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint-Germain forması giyen Brezilyalı yıldız oyuncu Neymar'ın takımla olan ilişkisi gitgide yıpranırken, Brezilyalı oyuncunun Paris'te bir geleceği olup olmayacağı ise kesin değil.

Takımdan ayrılmak istediğini belirten Neymar için Paris Saint-Germain ise fiyat konusunda katı tutumundan vazgeçmiyor. 27 yaşındaki futbolcu için ise en çok eski takımı Barcelona'nın adı geçiyor.

İspanyol futbol yazarlarından Graham Hunter, TransferTalk isimli bir podcast yayınında Messi'nin Neymar transferindeki tutumundan bahsederken, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hunter, "Messi, Barcelona'nın merkez oyuncusu. Messi hapşırsa, Barcelona hasta olur. Messi, Suarez ve Neymar -üçü farklı karakterlere sahip de olsa- Barcelona'da çok iyi anlaşmışlardı. Messi, Neymar'ı kendisine teknik açıdan çok iyi bir partner olarak görüyor. Messi ayrıca, 'Eğer benim yeni bir sözleşme imzalamamı istiyorsanız, Neymar'ı takıma getirin' de diyor.ifadelerini kullandı.