Mourinho Sneijder'i götürecek mi? Menajeri açıkladı...

Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers, Hollandalı yıldızın transferine dair çıkan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

31 Aralık 2015 Perşembe, 13:41
Abone Ol google-news

 

Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers Sporcope‘a konuştu. Albers Hollandalı yıldızın Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini açıkladı.

Soru: Sneijder’in eşiyle konuştuğu ve Türkiye’den ayrılmak istediği konusunda söylentiler var. Sneijder’in Galatasaray’la iletişime geçerek transfer için gerekli olan parayı bulabileceğini söylediği söyleniyor. Bu konuda herhangi bir şey biliyor musun?

Cevap: Hayır hayır. Sneijder mutlu. Ben herhangi bir şeyin değişeceğini düşünmüyorum çünkü transfer olması için gereken para 20 milyon euro ve bu parayı verecek olan kulübü bulmak kolay değil.

Soru: Sneijder Galatasaray’da kalmak istiyor öyle mi?

Cevap: Evet evet. Kesinlikle.

Mourinho Sneijder’i istedi mi?

Soru: Bazı haberlerde Mourinho’nun Sneijder’i istediği söyleniyor. Doğru mu bu?

Cevap: Hayır hayır. Hiçbir şey olmadı, değişen hiçbir şey yok. Kimseyle bir görüşmemiz olmadı. Mourinho’nun planlarının ne olduğunu bilmiyoruz. Sneijder’in de Galatasaray ile sözleşmesi var. Eğer bir kulüp Sneijder’i almak istiyorsa yönetimle iletişime geçip 20 milyon euroyu gözden çıkarmak zorunda. Ancak bu şekilde konuşabiliriz. Ayrıca Sneijder takımdan ayrılmak ister mi onu bilemiyorum.

Soru: Yani Sneijder burada mutlu öyle mi?

Cevap: Ben herhangi bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Ayrıca yeni bir teknik direktörü var.Galatasaray’da mutlu, futbolcu için de önemli olan budur.

Soru: Galatasaray’ın Gregory Van der Wiel’i istediği konusunda herhangi bir bilgin var mı?

Cevap: Hayır. Van der Wiel Mino Raiola’nın oyuncusu. Bu konu hakkında herhangi bir bilgim yok.