Otel Çalışanı, kafasına saplanan bıçakla saldırganın karşısına dikildi

Akıllara durgunluk veren olay Kazakistan'da yaşandı. 19 yaşındaki genç, durduk yere otelde çalışan işçiyi kafasından bıçakladı.

08 Aralık 2015 Salı, 16:35
Abone Ol google-newsKazakistan'da bir otelde akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde otel çalışanı ekrana bakarken, genç adam cebinden çıkardığı bıçağı aniden işçinin kafasına saplıyor.

KAFASINDAKİ BIÇAKLA AYAĞA FIRLAYIP SALDIRGANIN KARŞISINA DİKİLDİ

Olayın sıcaklığıyla kafasına bıçak saplandığını fark etmeyen adam ayağa kalkarak yediği darbenin acısıyla gencin karşısına dikiliyor. Bu sırada zanlı genç, bir taraftan işçiye vurmaya çalışırken diğer yandan işçinin kafasında saplı bulunan bıçağı almaya çalışıyor. Sonrasında olay yerinden kaçıyor. Olayın hangi sebeple meydana geldiği henüz bilinmezken olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ŞANS ESERİ KURTULDU

Hastaneye kaldırılan adam iki haftalık tedavi sürecinin ardından taburcu edildi. Doktorlar bıçağın kafasına 1 cm kadar girdiğini belirtti. Bıçağın ucunun kafatası kemiğini ile beyin arasındaki boşluğa saplandığını belirten doktorlar, kanamaya yol açmadığı için genç adamın şanslı olduğunu belirtti.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

İsmi açıklanmayan saldırganın duruşmasına kadar Petropavlovsk Hapishanesi'nde tutulacağı, kasıtlı biçimde vahşice vücuda zarar verme ve adam öldürmeye teşebbüs suçlamalarıyla mahkemeye çıkartılacağı açıklandı.