Otobüs şoföründen 'klimayı aç' diyen yolcuya: Sana ne ulan, git arkaya otur

Bursa'da belediye otobüs şoförü ile yolcular arasında, klima açma meselesi yüzünden çıkan tartışma kameralara yansıdı. Yolcuların, otobüsün havasız ve sıcak olduğu için klima açmasını söylediği otobüs şoförü, yolculara "Terbiyesizlik yapma, Sana ne ulan, senin muhatabın ben değilim, git şikayet et. Bağırma lan" diye tepki göstermesi kameralar tarafından görüntülendi.

24 Ağustos 2017 Perşembe, 16:20
Abone Ol google-news

<video:810420>

Bursa'da, BURULAŞ'a Kent Meydanı-Kaplıkaya hattında çalışan S1 numaralı belediye otobüsünün şoförü ile yolcular arasında ki klima açma tartışması kameralara yansıdı. Yolcular, otobüsün havasız olması ve hava sıcaklığının yüksek olması sebebiyle klima açmasını söylediği otobüs şoförünün sert tepkisiyle karşılaştı.

Otobüs soförünün yanına klimayı açmasını söylemek için giden yolcu H.A., soförun sert tepkisini cep telefonu kamerasına kayıt etti.

H.A., otobüs soförüne, "Klimayı açar mısın, kendin camı açmıssın, biz burada ne haldeyiz. Güzellikle söylüyorum biz burada kan ter içinde kaldık" demesiyle ismi öğrenilemeyen otobüs şoförü, "Terbiyesizlik yapma, senin muhatabın ben değilim, git şikayet et, bağırma lan başımda, sana ne ulan, git arkaya otur, ne olacak ne yapacaksın?" diye tepki gösteriyor.

Otobüs şoförünün, otobüs seyir halindeyken direksiyonu da elinden bırakıp arkada oturan ve kendisine tepki gösteren diğer yolculara dönüp "Sana ne oluyor?, sen ne yapıyorsun?," diye cevap verdiği de görülüyor.

Otobüs şoförünün, içerisinde yaklaşık 60 yolcu bulunan otobüsün klimasını açmadığı ve yoluna bu şekilde devam ettiği iddia edildi.