Samsung Galaxy Note 5 böyle yakalandı!

Yeni sızdırılan görsellerde de Galaxy Note 5 kalem girişinde eğimli bir yapı göze çarpıyor.

28 Temmuz 2015 Salı, 12:04
Abone Ol google-news

Kenar kısmında biraz daha boşluk bırakan yeni yapı sayesinde kullanıcı tırnağı ile kolayca kalemi çıkarabilecek. Şu anki sistemde biraz çaba harcamak gerekiyor.

Eğer bir de kılıf kullanıyorsanız kalemi çıkarmak biraz daha zorlaşıyor. Bununla birlikte bahse konu üst tuşa tıklayarak bu kısmı biraz daha yukarı çıkarabilmek de ihtimal dâhilinde.
Uzun bir süre Samsung’un Galaxy Note 5 modelinde otomatik olarak S-Pen çıkışı olacağı bir patent başvurusu nedeniyle gündemde kalmıştı.
Ancak son gelen görseller daha farklı bir mekanizmaya işaret ediyor. Önce yeni nesil S-Pen kalemine ait bazı görseller sızdırılmıştı.
Bu görsellerde kalemin üst kısmında yeni bir tükenmez kalem vari basma tuşu görülüyordu. Bunun çıkarma esnasında kullanıcı tırnağına daha fazla alan bırakmak için yapıldığı belirtilmişti.
Galaxy Note 5 tanıtımı için beklenen tarih 12 Ağustos. Modelde 4 GB ana bellek, 5.9 inçlik 2K ekran: “QHD; 2560×1440” Exynos 7420 yongaseti, 4100 mAh gücünde batarya, 16MP çözünürlüğünde arka kamera olacağı şeklinde iddialar mevcut.

Akıllı Scooter’lar yolculuğa başladı!