Samsung Galaxy S7 Active göründü!

Samsung’un, Galaxy S7 serisinin son halkası Active’in fotoğrafları; internete sızdı veya çok daha büyük ihtimalle sızdırıldı.

11 Mayıs 2016 Çarşamba, 22:58
Abone Ol google-news

Galaxy Active serisi, daima Samsung’u tercih eden kişilerin, hobilerine ağırlık veren kitlesi için geliştirilmiştir. Kah daha üst düzey fotoğraf makinesi, kah su ve toz dayanıklılığı, Active serisinin alameti farikaları arasında.
Lakin yeni Samsung Galaxy S7 Active serisinde, üreticinin işi biraz zor. Malum; Galaxy S7 serisinde, toz ve su geçirmezlik mevcut. Cihazın ek fotoğraf makinesi de, sıradan fotoğraf makinelerinden katbekat üstün. Peki Koreli teknoloji devi ne yapabilir?


Samsung, cevapları son derece basit tutmuş: Daha büyük ve daha yüksek kapasiteli batarya, kolayca kırılabilen veya zarar görebilen cam tasarımından vazgeçilmesi ve gövdedeki güçlü metal aksamın seviyesinin bir tık daha yukarıya taşınması.
Vietnam’da üretilecek akıllı bombanın fotoğrafları sızsa da; donanımsal özellikler henüz tam anlamıyla açığa çıkmış değil. Bilinen şey ise, Samsung Galaxy S7 Active’ın, en geç Haziran sonunda kullanıcılarla buluşacağı gerçeği.
Güney Koreli teknoloji devinin, daha hassas ve dayanıklı bir parmak izi okuyucusu geliştirdiği iddia edilse de, bu söylenti henüz doğrulanmadı.

Snapchat nedir, nasıl kullanılır?