Samsung Galaxy S8 Türkiye’de ne zaman tanıtılacak?

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8 hakkında birçok dedikodu var. Fakat akıllı telefonun Türkiye’de tanıtılacağı tarih belli.

15 Mart 2017 Çarşamba, 02:22
Abone Ol google-news

Geçtiğimiz dönemde Samsung’un yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu Galaxy S8 hakkında sizlere birçok haber aktardık. Bu seferki haberimiz ise Galaxy S8’in tanıtım ve satış tarihiyle ilgili. Bildiğiniz gibi Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy S8’i 29 Mart’ta gerçekleştireceği etkinlik ile New York‘da tanıtacak. Peki Türkiye‘de durumlar nasıl? Aldığımız bilgiye göre Samsung Türkiye’de hararetli bir çalışma içerisinde ve 29 Mart tarihinde yeni amiral gemisi Türkiye’de de tanıtılacak.

Galaxy S8‘in tüm dünya ile aynı zamanda Türkiye’de tanıtılması ise sevindirici. Henüz Türkiye satış zamanlamaları hakkında bilgimiz olmasa da yeni akıllı telefonun yurt dışında 10 Nisan’da ön siparişe açılacağıve 21 Nisan’da gönderimlere ve aynı zamanda satışa başlanması bekleniyor.
Tabii ki fiyat konusunda henüz kesin bir bilgi yok. Fakat Galaxy S8’in Türkiye fiyatının 64 GB’lık modeli için 4000 TL civarında olacağını tahmin ediyorum. Bu arada KGI Securities’den Ming-Chi Kuo ‘da S8’in 21 Nisan tarihinde satışa sunulacağı bilgisini paylaştı. Çin Kalkınma Finansmanının (CDF) sahip olduğu KGI Securities, aracılık, yatırım bankacılığı, sabit getirili, mülk ticareti, servet yönetimi ve çeşitli türev ürünler alanlarında geniş bir yelpazede pazar lideri konumunda. Firmanın yaptığı işkler arasında akıllı telefon ticareti de yer alıyor.
Fakat yine de farklı söylentiler yok değil. Samsung’un yeni akıllı telefonunun beklentileri aşarak büyük bir satı rakamına ulaşması da gündem de ve bunu düşünen Samsung belki 28 Nisana kadar satışı erteleyebilir. Tabii ki tüm bu söylentilerin gerçek olup olmadığını bekleyip göreceğiz. Bildiğimiz bir gerçek var ki Samsung GalaxyS8 29 Mart’ta Türkiye’de tanıtılacak.

Transformers 5’e Yeni Fragman!