Seçim için geri sayım başladı

Galatasaray Kulübü'nün Mali Kongresi'nde idari açıdan ibra edilmeyen ve olağanüstü seçim genel kurulu yapma zorunluluğu doğan başkan Adnan Polat ve yönetim kurulu, yarın medya önüne çıkacak. Yönetim Kurulu üyesi Taner Aşkın, yönetim olarak seçime gitme kararı aldıklarını ve seçim tarihini başkan Adnan Polat'ın yarın açıklayacağını söyledi.

05 Nisan 2011 Salı, 14:44
Abone Ol google-news

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve yönetim kurulu üyelerinin katılacağı basın toplantısının, yarın saat 14.00'de, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Basın Toplantı Odası'nda yapılacağı duyuruldu.

Mecidiyeköy'de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Taner Aşkın, Mali Genel Kurul'da alınan kararı bir kez daha görüştüklerini belirtirken, ''Şu anda yönetimde aldığımız kararın kesinlikle seçim doğrultusunda olduğunu söyleyeyim. Yarın Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilecek toplantıda başkanımız Adnan Polat, seçim tarihini açıklayacak. Seçim en kısa zamanda olacak'' dedi.

Mali Genel Kurul'dan bugüne kadar olan sürecin prosedür olduğunun altını çizen Aşkın, aldıkları seçim kararının Galatasaray camiasına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Öte yandan, yarın duyurulacak seçim tarihinin 30 Nisan Cumartesi günü olduğu ileri sürüldü.