Sıcaklıklar artıyor

Hava sıcaklığı bugün de 1 ila 3, kuzey ve iç kesimlerde 3 ila 5 derece artarak, mevsim normalleri üzerinde seyredecek.

06 Kasım 2009 Cuma, 08:05
Abone Ol google-news

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre; Edirne, Kırklareli, Çanakkale ile Balıkesir'in Ayvalık, Edremit ve Burhaniye ilçelerinde hafif sağanak yağış geçişlerinin görüleceği tahmin ediliyor. Bu sabah ilk saatler ile yarın (Cumartesi) gece iç ve doğu kesimlerde sis bekleniyor.

Hava sıcaklığı 1 ila 3, kuzey ve iç kesimlerde 3 ila 5 derece artarak, mevsim normalleri üzerinde seyredecek.

Rüzgar genel olarak güney, güneydoğu kesimlerde kuzey yönlerden hafif, Marmara'nın batısı ile Ege kıyılarında arasıra orta kuvvette esecek.
Bölgelere göre hava durumu da şöyle olacak:

MARMARA: Parçalı bulutlu, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ile Balıkesir'in Ayvalık, Edremit ve Burhaniye ilçeleri akşam saatlerine kadar hafif sağanak yağışlı geçecek.

EGE: Parçalı bulutlu geçecek.

AKDENİZ: Antalya çevreleri parçalı ve çok bulutlu, diğer kesimleri parçalı ve az bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, sabah ilk saatlerde güney ve doğusu, yarın (Cumartesi) gece kuzeydoğusu sisli geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı bulutlu geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu, sabah ilk saatlerde bölgenin iç kesimleri sisli, öğleden sonra bölge geneli parçalı bulutlu geçecek.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu, sabah ilk saatler ile yarın (Cumartesi) gece bölge geneli sisli, bugün öğleden sonra doğusu parçalı bulutlu geçecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu, Siirt, Mardin ve Batman çevreleri sabah ilk saatlerde sisli geçecek.