''Takımın birinci kaptanı benim''

Beşiktaş'ın deneyimli savunma oyuncusu İbrahim Toraman, takımın birinci kaptanının kendisi olduğunu söyledi.

13 Ekim 2011 Perşembe, 13:26
Abone Ol google-news

İbrahim Toraman, siyah-beyazlı kulübün twitter hesabından taraftarların sorularını yanıtladı. Bir taraftarın kaptanlıkla ilgili sorusuna İbrahim, ''Hocamız açıkladı zaten, takımın birinci kaptanı benim'' diye yanıt verdi.

Quaresma'nın takımın ikinci kaptanı olduğunu belirten İbrahim, Avrupa'dan transfer teklifi alıp almadığı sorusu üzerine de, ''Teklif aldım ama Beşiktaş'tan ayrılmak zor geldi'' dedi. İbrahim Toraman, eski takım arkadaşı İbrahim Üzülmez'e bir kırgınlığının olmadığını dile getirirken, geçen sene 20 numaralı formayı giydiğinin hatırlatılması ve bu sezon neden 5 numaralı formayı tercih ettiği sorusuna da, ''20 numarayı Simao rica etti, ben de seve seve verdim. Değişiklik yapıp 5 numarayı aldım'' diye cevapladı.

Takımda gruplaşma olduğu yönünde görüşler olduğunun belirtilmesi ve takımın iyi futbol oynamadığı yorumunun yapılması üzerine İbrahim ''Öyle şeyler yok. Sezonun daha başı, zamanla daha iyi olacak'' diye konuştu.

İbrahim Toraman, teknik direktör Carlos Carvalhal'in görev vermesi halinde Kayserispor maçında oynayabilecek durumda olduğunu ifade etti.

Teknik direktör Carvalhal'in ayrımcılık yapıp yapmadığı sorusu üzerine de İbrahim, ''Hayır, öyle bir şey olamaz'' yanıtını verdi.