THY uçağında koltuk oyunu: Bozuk diye kaldırıp Yönetim Kurulu Başkanı oturtuldu

Bir yolcunun çektiği ve sosyal medyada paylaştığı bir videoya göre, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'nın bir yolcuya 'Şova gerek yok' şeklinde çıkıştığı görülüyor.

24 Eylül 2018 Pazartesi, 07:37
Abone Ol google-news

<video:1091546>

Türk Hava Yolları'nın bir uçağında çekildiği iddia edilen videoda uçakta bulunan bir yolcunun ‘bizi kandırdınız' dediği buna karşılık THY Yönetim Kurulu Başkanı olduğu iddia edilen takım elbiseli kişinin de ‘Şova gerek yok' şeklinde yanıt verdiği görülüyor.

YOLCULAR TEPKİ GÖSTERDİ

Twittter'dan gerçekleştirilen paylaşıma göre kendi koltuğunda oturan yolcu koltuğun bozuk olduğu gerekçesiyle görevliler tarafından yeri değiştiriliyor. Bu işlemin ardından yolcunun kaldırıldığı koltuğa Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı oturtuluyor. Bu duruma tepki gösteren yolcuların o anları ise, cep telefonuyla kayıt altına alınıp sosyal medyadan paylaşıldı.

NE OLMUŞTU?

Geçmişte İlker Aycı'nın Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Bilal Erdoğan'ın arkadaşı olduğu ve THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Aycı'nın göreve getirilmesinde Bilal Erdoğan’ın etkili olduğu gündeme gelmişti.

<haber-yatay:263814,267499,57531>