Üniversal grubu kalite standartını yükseltiyor

Üniversal Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu, kadın hastalıkları, doğum, kısırlık tanı ve tedavisi ile özellikle tüp bebek uygulamalarında uluslararası düzeyde hizmet sağlayacak yeni bir yapılanmaya gittiklerini bildirdi.

07 Aralık 2009 Pazartesi, 17:54
Abone Ol google-news

Üniversal Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu,  Alman Hastanesi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, kadın sağlığının korunması ve kadınların kaliteli, kolay uygulanabilir, ekonomik tanı ve tedavi olanaklarından faydalanmasının önemine dikkat çekti.

Azmi Ofluoğlu, ''Alman Hastanesi ve Üniversal Sağlık Grubu olarak, kadın hastalıkları, doğum, kısırlık tanı ve tedavisi ile özellikle tüp bebek uygulamalarında uluslararası düzeyde hizmet sağlayacak yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Kadın hastalıkları, doğum, kısırlık ve tüp bebek tedavilerinde güncel, etkin, kolay, ekonomik ve yüksek tedavi şansı verecek metotların gerekli olduğunu gözlemleyerek, 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren yeni bir sistemi uygulamaya sokacağız" dedi.

Bu sistem çerçevesinde uluslararası lider kişilerden ve ekiplerden bilgi ve teknoloji desteği sağlanacağını, bilgi paylaşımına önem verileceğini ifade eden Ofluoğlu, ''Hastaların, tedavi şemalarının planlanmasında karara katılması sağlanacak ve tedavi sonrası itina ile takip edilecekler'' dedi.