Ünlü oyuncu otelden atıldı iddiası

Alkolü fazla kaçıran Erkan Petekkaya, kapanmasına rağmen Bebek Oteli’nin restoranından çıkmak istemeyince mekandan atıldığı iddia edildi.

12 Eylül 2014 Cuma, 16:28
Abone Ol google-news

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisi ile yıldızı parlayan Erkan Petekkaya’nın alkolle başı dertte. Ünlü oyuncunun alkol sorununun son dizisi ‘Dila Hanım’ın çekimlerinde problemlere neden olduğu magazin kulislerinde konuşulurken, Petekkaya’nın başı yine derde girdi. Önceki gün Bebek Otel’in restoranına giden ünlü oyuncu, kapanma saati geçmesine rağmen mekândan çıkmak istemeyince zorla dışarı çıkarıldı.

Alkol problemi olduğunu inkâr etmeyen Petekkaya, geçtiğimiz aylarda alkol sorunundan tamamen kurtulacağını söylemişti ancak sözünü tutmadı. Problemi nedeniyle tedavi gördüğünü belirten ünlü oyuncu, ‘Eşime 'Eve alkollü geldiğimde beni kameraya kaydet' dedim. Küfelik şekilde eve geldiğim bir gece eşimin kaydettiği görüntüleri izlediğimde gördüm ki, oradaki sanki ben değil, dahası bir insan değil, bir hayvandı. Çok utandım. Tedavi olmaya karar verdim’ açıklamasını yapmıştı. Son günlerde yaptığı tüm açıklamalarda ise alkol sorununu tamamen çözdüğünü dile getirdi. Eşi ve oğluyla çıktığı Afrika turunun ardından İstanbul’a dönen ünlü oyuncu soluğu müdavimi olduğu Bebek Otel’in restoranında aldı. İddiaya göre; mekanda içmeye başlayan Petekkaya, restoran kapanana kadar alkol almayı sürdürdü. Bir süre sonra ünlü oyuncuya restoranın kapanma saatinin geçtiği hatırlatıldı ancak Petekkaya, mekandan çıkmak istemedi ve görevlilere ‘Siz bir garson bırakıp gidin’ dedi. Daha önce de benzer bir durumda kalan mekan görevlileri Petekkaya restorandan çıkmayınca, ünlü oyuncuyu ‘Bir daha gelmeyin’ diyerek yaka paça dışarı çıkardı. Ünlü oyuncunun Etiler'deki Paper Moon adlı mekana da aynı gerekçe ile alınmadığı da ileri sürülüyor. Ortaya atılan bu iddialar üzerine Usta oyuncu açıklamasında şöyle konuştu: “Orası benim 15 yıldır gittiğim yerdir. Oranın komisinden müdürüne kadar hepsi abim, dostum, kardeşimdir. Böyle bir şey olması mümkün değildir. O personel ölse bana böyle bir şey yapmaz." (gazeteport)