CHP'den Erdoğan'ın 'Şerefsiz' sözlerine yanıt

CHP'li Ali Mahir Başarır, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın deprem bölgesindeki eksiklikleri eleştirenlere 'Şerefsiz' demesine tepki gösterdi.

Yayınlanma: 08.02.2023 - 20:50
CHP'den Erdoğan'ın 'Şerefsiz' sözlerine yanıt
Abone Ol google-news

Deprem bölgesi Hatay’a gelerek açıklamalarda bulunan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eleştirilere yanıt vererek 'Haysiyetsiz', 'Namussuz', 'Şerefsiz' gibi ifadeler kullandı.

Erdoğan, “Şu an itibarıyla Hatayımızda asker, polis, jandarma toplamda 21 bin 200 personel görev ifa ediyor. Bununla ilgili olarak da bazı haysiyetsiz, açık konuşuyorum, namussuz kişiler, kampanya yaparak ‘Hatay’da biz asker, jandarma, polis göremedik’ gibi yalan yanlış iftiralar atıyorlar. Bizim askerimiz, jandarmamız, polisimiz şereflidir ama bu şerefsizlerin ağzına biz onları meze yaptırmayız” dedi.

"85 MİLYONUN VİCDANINA BIRAKIYORUM"

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımında Erdoğan’ın sözlerine yanıt verdi.

Başarır, şunları kaydetti:

“Depremin 3. gününde yetersizlikleri nedeniyle, kendisine ve iktidarına eleştiri yapan insanlara; şerefsiz diyecek kadar küçülen Recep Tayyip Erdoğan’ı 85 milyonun vicdanına bırakıyorum! Yazıklar olsun sana da zihniyetine de!”


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler