Eski Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma: 'Oynamak için hazırlanıyorum'

Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ricardo Quaresma, kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu. Quaresma, futbolu henüz bırakmadığını ve teklifleri değerlendirdiğini söyledi.

Yayınlanma: 29.11.2022 - 18:38
Eski Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma: 'Oynamak için hazırlanıyorum'
Abone Ol google-news

Vitoria Guimaraes'ten ayrılmasının ardından kulüpsüz durumda kalan Ricardo Quaresma, futbol oynamaya devam edeceğini açıkladı.

"Halen oynamak istiyorum ve bunun için hazırlanıyorum" diyen 39 yaşındaki futbolcu, "Hala karar verdiğim bir şey yok ama masada teklifler var. Düşünmemiz gerekiyor. Bir aile olduğunda herkes için en iyisini düşünmemiz lazım. Yanımda olan insanlarla konuşacağım ve daha sonra karar vereceğim" sözlerini kullandı.

QUARESMA'DAN RONALDO AÇIKLAMASI

Manchester United ile sözleşmesini fesheden eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo için de görüşleri sorulan Quaresma, "Bir arkadaşı olarak ona başarılar diliyorum. En önemli şey mutlu olması. Kanıtlayacak hiçbir şeyi olmadığı bu aşamada onun için en önemli şeyin futboldan keyif almak olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Quaresma, ayrıca Ronaldo için, "Dünya Kupası'na giderken zaten çok motive olmuştu. Yaşananlardan sonra daha da motive olduğunu düşünüyorum" dedi.


İlgili Haberler