Deniz Bayramoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Deniz Bayramoğlu'nun eşi kim, çocuğu var mı?

Kanal D Ana Haber spikeri Deniz Bayramoğlu, CNN TÜRK ve KANAL D ortak yayını olan Yerel Seçim 2024 programına konuk oldu. Peki, Deniz Bayramoğlu kimdir? Deniz Bayramoğlu kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma: 15.02.2023 - 13:11
Deniz Bayramoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Deniz Bayramoğlu'nun eşi kim, çocuğu var mı?
Abone Ol google-news

CNN TÜRK ve KANAL D ortak yayını olan Yerel Seçim 2024 programına katılan Deniz Bayramoğlu gündem oldu. Deniz Bayramoğlu'nun yaşamı ve kariyeri araştırılıyor. Peki, Deniz Bayramoğlu kimdir? Deniz Bayramoğlu kaç yaşında, nereli? İşte ayrıntılar...

DENİZ BAYRAMOĞLU KİMDİR?

Deniz Bayramoğlu 1975 yılında Malatya'da doğdu. Üniversiteye kadar eğitimini Pazar'da tamamladı. 1993'te İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümüne girdi. Üç yıl sonra, gazeteci olmak için eğitimini tamamlamadan bıraktı. CNN Türk’te daha önce borsa yorumcusu olarak görev yapan Bayramoğlu, İş Yemeği programını hazırlayıp sundu. 2008-2009 yayın mevsiminde 12-14 Güncel başlıklı programı Pelin Çift ve Alp Özgen'le birlikte sunmaya başladı. 2009 yılının Eylül ayından itibaren, hafta içi her gün saat 09.00'da ekrana gelen Parametre'yi sundu. CNN Türk'te çalışmaya devam eden Bayramoğlu, bir süre Semiha Şahin ile birlikte hafta içi her gün Güne Merhaba programını sundu. Deniz Bayramoğlu, 11 Mayıs 2020'den itibaren Kanal D Ana Haber Bülteni'ni sunmaya başladı. Deniz Bayramoğlu'nun, Prof.Dr. Uğur Batı ile beraber kaleme aldığı Üzgün İnsandan Özgür İnsana adlı bir de kitabı bulunuyor.

DENİZ BAYRAMOĞLU'NUN EŞİ KİM?

Deniz Bayramoğlu, spiker Ece Üner ile 6 Şubat 2013 tarihinde Roma'da evlendi. Çiftin Güneş isminde bir kızları var.

 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler