eFootball 2023 600 milyon indirmeye ulaştı!

Konami tarafından yayınlanan eFootball 2023'ün mobil versiyonu dünya çapında 600 milyon indirmeye ulaştı. Firma bu durumdan dolayı oyuncularına "Neymar JR ve eFootball jetonları dağıtacak.

Yayınlanma: 02.03.2023 - 17:36
eFootball 2023 600 milyon indirmeye ulaştı!
Abone Ol google-news

Konomi'nin sahip olduğu mobil futbol oyunu eFootball 2023 dünya çapında 600 milyon indirmeye ulaştı. Bu durum üzerine firma oyunculara etkinlik düzenleyecek. 600 milyona ulaşma etkinliği aynı zamanda konsol oyuncularına da sunulacak. Etkinlik kapsamında aktif oyuncuların bu sezonki başarılarını gösteren yeni bir kart teması oyuna eklendi. "Show Time" isimli tema bugün itibariyle bütün kullanıcılara dağıtıldı. Ayrıca "Show Time Neymar JR!" kartı da oyunculara verilecek. 

28 Gün sürecek olan etkinlik kapsamında her gün giriş yapan oyunculara 10 eFootball jetonu verilecek. Konami'nin yaptığı açıklamalara göre sınırlı süreli indirimli eFootbal coini satışı da yapılacak. 

SHOW TIME ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA ÖZEL BECERİLER GELECEK

Konami tarafından yapılan açıklamalarda etkinlik kapsamında özel becerilerin de etkinleşeceğini söylendi. Bu beceriler Fortress (Kale), Momentum Dribling (Hızlı Top Sürme), Phenomenal Finishin (Olağanüstü Bitiş) ve Game-Changing Pass (Oyunun Kaderini Değişiren Pas) olarak belirlenmiş. 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon