Honda’nın Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi artık iOS’ta

Honda'nın geliştirdiği Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi (HSVCS) Android cihazların yanı sıra artık İOS uyumlu olarak da kullanıma sunuluyor.

Yayınlanma: 31.01.2023 - 10:09
Honda’nın Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi artık iOS’ta
Abone Ol google-news

Şirketten yapılan açıklamaya göre, motosiklet üreticisi Honda tarafından geliştirilen HSVCS Avrupa'da Android cihazlardan sonra İOS ile uyumlu olarak da kullanıma sunuluyor. Honda mühendislerinin geliştirdiği bağlanabilirlik sistemi daha önce yalnızca Android cihazlar ile kullanılabiliyordu.

ARTIK iOS TARAFINDA DA KULLANILIYOR

Honda motosiklet kullanıcılarının Honda RoadSync mobil uygulaması üzerinden telefonlarındaki uygulamalarına erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi artık iOS 14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından destekleniyor.

Honda Roadsync uygulaması, Honda kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak App Store ve Play Store üzerinden mobil cihazlarına indirilebiliyor. Honda RoadSync mobil uygulamasının tüm işlevleri, sesli komut veya sol gidonda bulunan 4 yönlü kumanda anahtarı üzerinden yönetiliyor. Böylelikle sürücünün akıllı telefonunu sürüş esnasında cebinde veya depo çantasında güvenli bir şekilde saklayarak odaklanmasına destek sağlanıyor.

Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi, yeni CB750 Hornet, XL750 Transalp, X-ADV, ADV350, Forza 750 ve Forza 250 modellerinde standart donanım olarak yer alarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler