Samsung Galaxy S24 Ultra'dan ilk bilgi geldi! Apple'ın başlattığı trendi devam ettirecek

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi serisi Galaxy S24'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung'un yeni serisinin telefonlarının arasında titanyum çerçeve sahip bir model de bulunacak.

Yayınlanma: 05.11.2023 - 14:51
Samsung Galaxy S24 Ultra'dan ilk bilgi geldi! Apple'ın başlattığı trendi devam ettirecek
Abone Ol google-news

Samsung'un yakında piyasaya sürmeyi planladığı amiral gemisi modeli Galaxy S24 Ultra modelinin titanyum dış çerçeveye sahip olacağı yönünde iddialar bulunuyordu. Bu iddialar Güney Kore'li kaynaklar tarafından da ortaya atıldı. Teknoloji devi yeni amiral gemisi modelinin en üst versiyonunda titanyum dış çerçeveye sahip bir kasa kullanacak.  

Daha önceki raporlar, Galaxy S24 serisinin tamamının titanyum çerçeveye sahip olacağını öne sürmüştü, ancak bu yeni bilgilere göre sadece Galaxy S24 Ultra bu özelliği taşıyacak gibi görünüyor. 

Apple'dan sonra Samsung'un da titanyum çerçeveye geçmesi ile birlikte ilerleyen dönemlerde birçok firmanın bu yönde atılım yapacağı tahmin ediliyor. Ayrıca kullanımın artması ile birlikte titanyum çerçevenin maaliyetini düşerecek yeni yolların da ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Samsung sızıntılara göre ilk başta 15 milyon titanyum çerçeve üretmeyi hedefliyor. 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler