Tamamen iptal edilmedi: Uygun fiyatlı iPhone OLED ekranla gelecek

Uygun fiyatlı iPhone SE serisinin yeni modellerinin gelmeyeceği gibi iddiaları gündemdeyken, başka haberler ortaya çıktı.

Yayınlanma: 07.03.2023 - 07:10
Tamamen iptal edilmedi: Uygun fiyatlı iPhone OLED ekranla gelecek
Abone Ol google-news

Apple'ın uygun fiyatlı olan iPhone SE serisi için hazırlıkların rafa kaldırıldığı hatta telefonun iptal edildiği dahi konuşulmuştu. Ünlü analist Ming-Chi Kuo'nun yaptığı açıklamda Apple'ın iPhone SE 4 modelini hiçbir zaman tanıtmayacağını söylemişti, bunun sebebini satışların şirketin beklentilerinin altında kalması olarak gösteriyor. Öte yandan yeni çıkan haberlere göre iPhone SE 4 serisi gelecek yıl tanıtılacak.

APPLE'IN RAFA KALDIRDIĞI SÖYLENEN UYGUN FİYATLI TELEFONU TEKRAR GÜNDEMDE

İptal edildiğine yönelik haberlerine ek olarak MacRumors tarafından aktarılan yeni bir bilgiye göre iPhone SE gelecek yıl piyasaya çıkacak. OLED ekranları ise Çin merkezli BOE üretecek.

İlginç bir şekilde Kuo, başka bir rapor yayınlayarak iPhone SE 4'ün 6.1 inç OLED ekrana sahip olduğu ve 5G ile donatıldığını aktardı. Bir diğer yandan ekran analisti Ross Young da Kuo'yu doğruluyor ve BOE üretimine dayanan OLED ekranın yeni uygun fiyatlı iPhone'da kullanılacağını belirtiyor.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler