Amazon Türkiye’nin Heyecanla Beklenen Gülümseten Kasım kampanyası başladı!

Amazon Türkiye’nin gelenekselleşen alışveriş etkinliği “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası, bu yıl 13 -30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Amazon’un “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca tüm Amazon.com.tr müşterileri, oyuncaktan elektroniğe, modadan ev yaşam ürünlerine kadar tüm kategorilerden yüzbinlerce ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilecekler.

Yayınlanma: 10.11.2023 - 10:28
Amazon Türkiye’nin Heyecanla Beklenen Gülümseten Kasım kampanyası başladı!
Abone Ol google-news

Amazon.com.tr’in “Gülümseten Kasım Fırsatları” alışveriş etkinliği başladı. Firmadan yapılan açıklamada 30 Kasım’a kadar sürecek olan alışveriş etkinliği boyunca oyuncaktan elektroniğe, modadan ev yaşam ürünlerine, spordan ofis ürünlerine kadar tüm kategorilerden yüzbinlerce üründe büyük indirimlerden hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri sunulacak. 

Alışveriş deneyiminizi kolaylaştıracak avantajlar

“Gülümseten Kasım Fırsatları” müşterilerin alışverişlerini en iyi avantajlarla yapabilmesini sağlamayı hedeflediği belitilirken, ayrıca Amazon.com.tr'nin satılan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan ürünlerde tüm kredi kartlarına 12 aya, peşin fiyatına ise 6 aya varan taksit seçenekleri sunduğuna dikkat çekildi.

Prime üyelerine özel ayrıcalıklar

“Gülümseten Kasım Fırsatları”nda tüm Amazon.com.tr müşterileri ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılama imkânı bulurken Prime üyeleri de kendilerine özel ayrıcalıklarla Amazon’da alışveriş ve eğlencenin en iyisinin keyfini çıkarabilecekler. Amazon’un tüm dünyada 200 milyonu aşkın üyesi olan Prime, Türkiye’deki alışveriş ve eğlence severlerin ayda sadece 39 TL’ye sahip olabileceği müthiş avantajlar sunuyor:  

  • Hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.  
  • Alışveriş ayrıcalıkları: Kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor.  
  • Seçili ürünlerde fiyat farkı tutarında ücret iadesi garantisi: “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili ürünlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse aradaki fark hediye kartı olarak müşterilerin Amazon hesabına tanımlanıyor.
  • Prime Video: Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Video ile aralarında popüler Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek ücret ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor. 
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

 

 

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon