Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’tan ‘pahalılık’ haberlerine tepki

Sosyal medya hesabından Bodrum’daki fiyatların haberlere konu olmasına tepki gösteren Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras “Vatandaşlarımızın önemli bir bölümü için tatile gitmek, ne yazık ki hayal oldu.. Bu üzücü durumun nedeni de ülkemizin ekonomi yönetimindeki sözde ekonomistlerimiz.. Biz değiliz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 14.06.2023 - 14:23
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’tan ‘pahalılık’ haberlerine tepki
Abone Ol google-news

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum’daki lüks mekanlarda uygulanan fiyat tarifelerinin paylaşıldığı haberlere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Sözcü TV’nin bir görüntüsüyle paylaşım yapan Aras “Bodrum ‘çok pahalı’ iddialarıyla yıpratılmaya çalışılıyor” dedi ve şunları söyledi: :

“Değerli Bodrumlular, iyi akşamlar. 50 yıldan fazla bir süredir tatil denildiğinde akla gelen ilk yer olan Bodrum, her yaz sezonu başında olduğu gibi yine “çok pahalı” olduğu iddialarıyla yıpratılmaya çalışılıyor. Dünyanın en ünlü otel zincirlerinin ve eğlence mekanlarının bulunduğu Bodrum’un lüks mekanlarındaki fiyatları örnek göstererek, ulusal basın aracılığı ile “Bodrum’a bir daha gitmem” mesajları veren bazı ünlü simalarımızın Bodrum hakkındaki bilgi düzeyleri, belli ki yok hükmünde çünkü, Belediyemizin 27 kafeteryasının ve 77 halk plajının günümüz koşullarına rağmen uygun olan fiyatlarının yanı sıra, Bodrum Yarımadası’nın her yerinde ulaşılabilir fiyatlara tatil olanağı sunan oteller ve mekanlar var fakat, bu fiyatlara da ulaşamayan vatandaşlarımız, var ne yazık ki.. Evet, vatandaşlarımızın önemli bir bölümü için tatile gitmek, ne yazık ki hayal oldu.. Bu üzücü durumun nedeni de ülkemizin ekonomi yönetimindeki sözde ekonomistlerimiz.. Biz değiliz.”


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler