Sadece birkaç ay önce birlikte olmaya başladığı Defne Samyeli ile birlikte dolu dizgin bir aşk yaşayan Cem Yılmaz sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.


Komedyen Cem Yılmaz bir süredir aşk yaşadığı sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli ile fotoğrafını paylaştı. Yılmaz böylelikle ilk kez sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte olduğu bir karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Yılmaz, Instagram hesabından yayınladığı kareye, “Ayvalık 1984” notunu düştü.
1
Sadece birkaç ay önce birlikte olmaya başladığı Defne Samyeli ile birlikte dolu dizgin bir aşk yaşayan Cem Yılmaz sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Komedyen Cem Yılmaz bir süredir aşk yaşadığı sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli ile fotoğrafını paylaştı. Yılmaz böylelikle ilk kez sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte olduğu bir karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Yılmaz, Instagram hesabından yayınladığı kareye, “Ayvalık 1984” notunu düştü.


FEDON’A GÖNDERME

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından paylaştığı bir başka fotoğrafta ise tek başına görülüyor. Fedon 1977 notuyla paylaştığı fotoğrafı çeken kişiyse birlikte yemek yediği sevgilisi Defne Samyeli…
2
FEDON’A GÖNDERME Cem Yılmaz sosyal medya hesabından paylaştığı bir başka fotoğrafta ise tek başına görülüyor. Fedon 1977 notuyla paylaştığı fotoğrafı çeken kişiyse birlikte yemek yediği sevgilisi Defne Samyeli…
FAZIL SAY'DAN CEM YILMAZ'IN PAYLAŞIMINA YORUM

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, Cem Yılmaz'ın göndersine yorumda bulundu. Cem Yılmaz'ın paylaşımına kahkaha atarak "George Orwell "1984" yazdı.

GEORGE ORWELL KİMDİR?

GEORGE ORWELL KİMDİR?

George Orwell, asıl adı ile Eric Arthur Blair 20. yüzyıl İngiliz edebiyatının önde gelen kalemleri arasındadır. Bin Dokuz Yüz Seksen Dört adlı romanı ve bu romanda yarattığı Big Brother (Büyük Birader) kavramı ile tanınır.
3
FAZIL SAY'DAN CEM YILMAZ'IN PAYLAŞIMINA YORUM Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, Cem Yılmaz'ın göndersine yorumda bulundu. Cem Yılmaz'ın paylaşımına kahkaha atarak "George Orwell "1984" yazdı. GEORGE ORWELL KİMDİR? GEORGE ORWELL KİMDİR? George Orwell, asıl adı ile Eric Arthur Blair 20. yüzyıl İngiliz edebiyatının önde gelen kalemleri arasındadır. Bin Dokuz Yüz Seksen Dört adlı romanı ve bu romanda yarattığı Big Brother (Büyük Birader) kavramı ile tanınır.