Bahçeli'den Nurettin Yıldız'a tepki: Meczubun biri... Ne ara bu kadar sapık türedi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. "Bahçeli, meczubun biri çıkıyor, kadınlara kocalarından dayak yediği için şükretmelerini istiyor. Meselenin tuhaf yanı ise, bunu da din ve diyanet adına yapabiliyor. Asansöre yabancı bir erkek ile kadının birlikte binmesinin sakıncalarından utanmadan, yüzü kızarmadan bahsedebiliyor. Ne ara bu kadar sapık türedi!" dedi.

Yayınlanma: 06.03.2018 - 10:36
Abone Ol google-news

<video:938353>

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

Biz kadın deyince ne anlamalıyız? Çocğunu giydiren ebeveyn mi? Evimizi çeviren, eşine destek veren, aşını dert eden bir fedakarlık anıtı mı? Biz kadını nasıl tarif etmeliyiz? Şeref ve namus timsali, ar ve iffet simgesi mi? Kadına baktığımızda neyin mahcubiyetini yaşamalıyız? Kadına baktığımızda söylediklerimizin hepsi fazlasıyla vardır. Kadının bir insan olduğu gerçeği unutuluyor.

"İSTİSMARCILAR SONUNA KADAR CEZASINI ÇEKMELİ"

Fiziksel, psikolojik şiddete uğrayan kadınlarımızla nasıl helalleşeceğiz. Dilde sürekli kadına şiddet vardır, bunlarla nasıl yüzleşeceğiz. Dünyanın her yerinde kadınların çığlıkları vardır. Bu çığlık masumdur. Bu yılın Ocak ayında 28, Şubat ayında 47 kadın cinayeti işlenmiştir. 376 kız çocuğu cinsel istismarın hedefi olmuştur. İstismarcılar sonuna kadar cezasını çekmeli ve iyi hal falan da kullanılmamalı.

"ASANSÖRE YABANCI BİR EKEK İLE KADININ BİNMESİNİN SAKINCALARINDAN UTANMADAN BAHSEDEBİLİYOR"

(İlahiyatçı Nurettin Yıldız'a tepki) Meczubun biri çıkıyor, kadınlara kocalarından dayak yediği için şükretmelerini istiyor. Meselenin tuhaf yanı ise, bunu da din ve diyanet adına yapabiliyor. Asansöre yabancı bir erkek ile kadının birlikte binmesinin sakıncalarından utanmadan, yüzü kızarmadan bahsedebiliyor. Ne ara bu kadar sapık türedi?

Pedofili Savunucusundan Skandal Fetva: Kadınlar Dayak Yiyorsa Şükretsin

Her kadın ve çocuk istismarı insanlığa ihanettir. Hiçbir ihanet cezasız kalmamalıdır. Hala istismarları ve işlenen cinayetleri konuşup bir arpa boyu yol alamıyoruz. Kadın annedir, kadın vatandır, kadın ülkedir, kadın gelecektir, kadın gelecek nesillerin teminatıdır. 'Ana gibi yar, vatan gibi diyar olmaz.' diyen milletimiz, kadına şiddet gösterene bedeli ödetecek güce sahiptir. Hapisse hapis, hadımsa hadım, idamsa idam. Gereği neyse yapılmalıdır. Kadına bir fiske vuran kimse bedeli ödetilmelidir. Şiddeti kaynağında kurutmalıyız. Bilim insanları şiddet konusunda çalışmalıdır. Bu da bir beka meselesidir. Ertelenmesi çok ciddi sorunlara neden olacaktır. Tüm kadınların, tüm annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

"100 YIL ÖNCEKİ TOPRAKLARIMIZIN BİR KISMINI EMANETEN DE OLSA ELİMİZDE TUTMANIN YOLU AÇILACAKTIR"

Afrin Suriye'nindir. Suriye yönetimi teröristle iş başı yaparsa… 100 yıl önceki topraklarımızın bir kısmını emaneten de olsa elimizde tutmanın yolu açılacaktır. Suç ortakları belirginleşmmiştir. Masumların kanını döken barbarlar söz konusu Türkiye olunca bir araya gelmişlerdir. Türkiye'ye iftira atan iç ve dış mihraklar Türkiye'nin sivil hassasiyetini ne zaman idrak edecekler. Teröristler yaşlı çoluk çocuk arkasına saklanmasa kahramanlarımızla kim baş edebilirdi? Canilerin köstebek gibi oraya, buraya saklanması boşunadır. Topraklarını kana ve işgale terk eden Esad hangi yüzle konuşmaktadır? Yaklaşık 400.000 kişi Doğu Guta'da açık cezaevindedir. Suriye'de kötüleşen durum karşısında BM 26 Şubat itibarıyla en az 30 gün süreyle ateşkes ilan etmiştir. Esad'ın saldırılarının durdurulması hedeflenmiştir. Durduruldu mu hayır, duracak gibi mi, hayır. Doğu Guta'da ateşkes ilan ediliyor. Esad aralarında çocukların da bulunduğu 700 kişi katlediyor, hem de bunu dünyanın gözü önünde yapıyor. Halep oradaysa, arşın Ankara'dadır. Ya ABD'li sözcülere ne demeli bunların zilletini nasıl izah etmeli. Hamurunda varsa insanın eşeklik baki kalır. 

"AFRİN'DEN TEMİZLENİR TEMİZLENMEZ MEMBİÇ ALINMALIDIR"

Afrin temizlenir temizlenmez harekatın kapsamına Membiç alınmalıdır, teröristler kaçtıkları yerlere kadar kovalanmalıdır. ABD'li komutanlar YPG'lilere ulu orta bomba eğitimi vermektedir. Kamışlı'da sözde askeri eğitimi tamamlayanlara mezuniyet törenleri düzenlenmektedir. Pasifik'teki Guam adasında eğitim alan teröristler bölgeye tetikçi olarak giderilmektedir.

SALİH MÜSLİM AÇIKLAMASI

Türkiye, Almanya'dan Salih Müslim'i talep etmiştir. Almanya yeni bir sayfa açmak istiyorsa, terörle arasına mesafe koymak istiyorsa çözüm, Çekya'dan yakayı kurtaran haini teslim etmektir.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler