Bölgenin En Büyük Blockchain ve Kripto Para Konferansı İçin İstanbul Seçildi!

Bölgenin en geniş kapsamlı Blockchain ve kripto para konferansı, sektörün uluslararası alanda en iyi isimleri ile 20 Şubat 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

cumhuriyet.com.tr
10 Şubat 2019 Pazar, 13:46

 Uluslararası "Blockchain Economy Istanbul Summit"te Türkiye, Avrupa, aynı zamanda Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinden Blockchain ve kripto paralarla ilgili yatırımcılar, mühendisler ve profesyoneller yer alacak. Donald Trump'ın Amerikan finans sisteminin k ripto para regülasyonları ile ilgili danışmanlık istediği milyarder yatırımcı Tim DRAPER, Wall Street analisti Tom LEE, Forbes tarafından tescillenmiş Kripto para alanındaki en büyük 5 isimden biri olan Cal Evans, IOTA co - founder Serguei Popov, SpaceX Hype rloop sahibi bilim insanı ILYAS VALI ve Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit Jedlicka konferansın başlıca konuşmacıları arasında alıyor.

Konferansta katılımcılar, 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain'i alanın en iyi uzmanla rından dinleyecek, yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek, sektöre tüm detaylarıyla hakim olacak.

Konferansa toplamda 43 ülkeden 5,000’den fazla katılımcı katılacak ve 10,000’den fazla kişi canlı olarak izleyecek. Uluslararası bu konferansta yatırımcıla r, girişimciler ve profesyoneller, kripto para piyasasının mevcut durumunu ve Blockchain teknolojisinin geleceğini tartışmak için bir araya gelecek.