Kapat
A+ A-

BlackBerry Priv ile ilgili son dakika gelişmeleri!

Kanadalı telefon üreticisi yakın bir zaman içinde BlackBerry Priv’i tanıtacak. Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.
Yayınlanma tarihi: 29 Ekim 2015 Perşembe, 10:14

Yeni model telefon 6 Kasım tarihinde çıkış gerçekleştirecek. Telefon şimdilik; ABD, Kanada ve İngiltere’de ön siparişe sunuldu. Geçen hafta itibariyle telefonun özellikleri de ortaya çıkmıştı.
Bunlarla ilgili bilgileri de sizlerle paylaşmıştık. BlackBerry Priv, BlackBerry’nin sitesinde fiyat olarak ortaya çıktı. Telefonunun fiyatı 750 Dolar yaklaşık olarak 2180 TL. 23 Ekim itibariyle telefon ön siparişe çıktı.


İlk ön siparişe çıkan Ülkeler: ABD, Kanada ve İngiltere’ydi. Birkaç gün sonra çoğu Ülkede de telefon ön siparişe sunulacak.
Size verebileceğimiz tek güzel haber telefonu ön siparişle alanların cihazı normal fiyatına oranla 500 TL daha ucuza alacak olmaları. ABD’deki ön sipariş fiyatı ise 700 Dolar yaklaşık olarak 2035 TL.
BlackBerry Priv; 6 Kasım’da yola çıkacak 9 Kasım’da İngiltere’ye ayak basacak. Verizon Wireless, Sprint ve US Cellular üzerinden de telefon satın alınabilecek. Konuyla ilgili yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Fallout Shelter’a güncelleştirme geldi!

Cumhuriyet İMECESİ