Ankara'daki başkanlar toplantısının ardından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'nden değerlendirme

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 30 büyükşehir belediye başkanını Ankara’ya davet ettiği toplantı sonrası konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; ilk defa yapılan toplantının çok yararlı geçtiğini ve yurttaşlara daha iyi hizmet için devamının getirilmesi gerektiğini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe, 12:00

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Cumhurbaşkanlığı'nda yapılan toplantıyı "31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinden sonra vatandaşlarımız kararlarını verdi ve belediye başkanları olarak göreve başladık. Parti ayrımı gözetmeksizin belediye başkanları olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 30 Büyükşehir Belediye Başkanı Ankara’da verimli bir toplantı gerçekleştirdik." sözleriyle dğerlendirdi.

Toplantıda sorunların dile getirildiğini belirten Gürün, "Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için sürekli temasta olduğumuz bakanlarımızın da toplantıya katılımıyla tespit ettiğimiz sorunları, çözüm önerilerini iletme, karşılıklı fikir alışverişinde bulunma fırsatı bulduk. DSİ’nin bağlı olduğu Tarım ve Orman Bakanımızın Cumhurbaşkanlığının düzenlediği toplantıda Bodrum DSİ hatlarında yaşanan sorunların çözüleceği müjdesi bizim için çok önemli ve değerli. Tüm Büyükşehir belediye başkanımızla tanışma, kendilerini yüz yüze tebrik etme, hal hatır sorma fırsatımız oldu. Ülkemizin bu buluşmalara, birlik ve beraberliğe, sevgi diline ihtiyacı var. Farklı platformlarda bu tür toplantıların devam etmesi yaşadığımız şehirler ve ülkemiz için büyük yararlar getirecektir” ifadelerini kullandı.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Recep Tayyip Erdoğan