Kapat

Son Haberler

A+ A-

Teknosa Erkekler Türkiye kupası başlıyor

Basketbolda 2008-2009 sezonunda 24.'sü düzenlenecek olan ve bu yıl Teknosa'nın isim sponsorluğunda gerçekleştirilecek Teknosa Erkekler Türkiye Kupası eleme gruplarının maç programı belli oldu.
Yayınlanma tarihi: 26 Eylül 2008 Cuma, 10:29

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Çorum, Diyarbakır, Erzurum ve Sivas'ta 3-8 Ekim 2008 tarihlerinde toplam 16 takımın 8'li finale kalmak için mücadele edeceği eleme gruplarının maç programı şöyle:


3 Ekim Cuma
-----------
Diyarbakır Ziya Gökalp Spor Salonu:
17.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekom
19.15 Aliağa Petkim-Pınar Karşıyaka
Sivas 4 Eylül Spor Salonu:
18.00 Erdemir-Fenerbahçe Ülker
20.15 Kepez Belediyesi-Banvit


4 Ekim Cumartesi
----------------
Diyarbakır Ziya Gökalp Spor Salonu:
15.00 Türk Telekom-Aliağa Petkim
17.15 Pınar Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyesi
Sivas 4 Eylül Spor Salonu:
16.00 Banvit-Erdemir
18.15 Fenerbahçe Ülker-Kepez Belediyesi


5 Ekim Pazar
------------
Diyarbakır Ziya Gökalp Spor Salonu:
14.00 Aliağa Petkim-Mersin Büyükşehir Belediyesi
16.00 Türk Telekom-Pınar Karşıyaka
Sivas 4 Eylül Spor Salonu:
14.00 Banvit-Fenerbahçe Ülker
16.15 Erdemir-Kepez Belediyesi


6 Ekim Pazartesi
----------------
Çorum Atatürk Spor Salonu:
16.00 Casa TED Ankara Kolejliler-Darüşşafaka Cooper Tires
18.15 Galatasaray Cafe Crown-Beşiktaş Cola Turka
Erzurum Atatürk Üniversitesi Spor Salonu:
17.00 Antalya Büyükşehir Belediyesi-Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
19.15 Efes Pilsen-OYAK Renault


7 Ekim Salı
-----------
Çorum Atatürk Spor Salonu:
16.00 Beşiktaş Cola Turka-Casa TED Ankara Kolejliler
18.15 Darüşşafaka Cooper Tires-Galatasaray Cafe Crown
Erzurum Atatürk Üniversitesi Spor Salonu:
17.00 OYAK Renault-Antalya Büyükşehir Belediyesi
19.15 Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi-Efes Pilsen


8 Ekim Çarşamba
---------------
Çorum Atatürk Spor Salonu:
13.30 Casa TED Ankara Kolejliler-Galatasaray Cafe Crown
15.30 Beşiktaş Cola Turka-Darüşşafaka Cooper Tires
Erzurum Atatürk Üniversitesi Spor Salonu
16.00 Antalya Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen
18.15 OYAK Renault-Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler