Ankaragücü'nde transfer

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaragücü, takım kaptanı Hürriyet Gücer ile 5, Samsunsporlu Turgut Doğan Şahin ile de 4 yıllık sözleşme imzaladı.

10 Haziran 2010 Perşembe, 09:21

Geçen sezon Ankaraspor'dan kiralık olarak takıma katılan Hürriyet Gücer ile 5, Samsunsporlu Turgut Doğan Şahin ile de 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirterek, ''Bu futbolcuların, basına tanıtım törenini ise gönümüzdeki günlerde yapacağız'' dedi.

Her iki futbolcunun da takıma büyük katkılar sağlayacağına inandıklarını ifade eden Kavlak, ''Hürriyet, zaten tüm Ankaragücü camiasının tanıdığı ve sevdiği bir futbolcu. Gerektiğinde tekmeye kafa sokacak kadar da özveriyle oynayan bir arkadaşımız. Bu sözleşmeyi sonuna kadar hak ederek imzaladı. Samsunsporlu Turgut ise birçok kulübün renklerine balamaya çalıştığı genç bir futbolcu. Kendisi, uzun yıllar Ankaragücü'ne ve Türk futboluna hizmet edecektir. 4 yıllık süre içinde ortaya koyacağı performansla da isminden tüm Türkiye'nin bahsedeceği bir futbolcu olacaktır'' diye konuştu. Kavlak, resmilik kazanmayan hiçbir transfer hakkında konuşmayı prensip olarak doğru bulmadıklarını, ancak takıma kazandırılan isimlerin kamuoyu ile paylaşacaklarını sözlerine ekledi.