Kapat

Son Haberler

A+ A-

Rusya'da moda rüzgarı

Moskova'da her yıl düzenlenen Rusya moda haftasında, ilkbahar ve yaz koleksiyonları düzenlenen defilelerle moda severlere tanıtılıyor. Moda haftasının uluslararası katılımcıları arasında, İspanya'dan Custo Barcelona, Toni Francesco, İtalya'dan Alessandro de Benedetti ve Letonya'dan Mariya Vlasova firmaları da yer alıyor.
Yayınlanma tarihi: 1 Kasım 2008 Cumartesi, 12:46

Moskova'da Uluslararası Ticaret Merkezinde düzenlenen ve Doğu Avrupa'nın en büyük defilesi sayılan Rusya moda haftasında, 65 defile ve 20'den fazla değişik program bulunuyor. Moda haftası çerçevesinde Tayland Prensesi Sirivannavari Nariratana'nın, Paris podyumlarının gözdelerinden olan "Etnik Rock" adlı koleksiyonu, bir hafta sürecek fuar sırasında sergileniyor.

Rusya, Ukrayna, İtalya ve İspanya gibi ülkelerden 60'tan fazla tasarımcının katıldığı fuara, Arngoldt, Parfeneova, Romina, Yuliya Dalakyan, Chistova&Endourova, Viva Vox, Sergei Teplov, Cyrille Gassiline, Katia Mossina, Poustovit, Konstantin Gayday, Masha Kravtzova, Anastasia Z, Personage ve Mainaim gibi Rus moda evleri katılıyor.

Moda haftasının uluslararası katılımcıları arasında, İspanya'dan Custo Barcelona, Toni Francesco, İtalya'dan Alessandro de Benedetti ve Letonya'dan Mariya Vlasova firmaları da yer alıyor.

Rus moda tasarımcıları Anastasia&Olga Kalashnikovy ile Andrey Repin'in ilkbahar ve yaz koleksiyonları da dün gece düzenlenen defilelerle görücüye çıktı.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler