Kadıköy'de bazı yollar yarın kaplı

Kadıköy'de düzenlenecek olan açık hava toplantısı sebebiyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak. Tıbbiye Caddesi'nden gelen akım, Rıhtım Caddesi, Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yol, Söğütlüçeşme Caddesi'nden rıhtıma inen ara sokaklar ile Orgeneral Şahap Gürler, Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddeleri gerek duyulduğunda trafiğe kapatılacak yollar arasında bulunuyor.
Yayınlanma tarihi: 19 Aralık 2008 Cuma, 15:50

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, İskele Meydanı'nda yapılacak açık hava toplantısı nedeniyle saat 10.00'dan itibaren ''Tıbbiye Caddesi'nden gelen akım, Rıhtım Caddesi, Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar tüm yol, Söğütlüçeşme Caddesi'nden rıhtıma inen ara sokaklar ile Orgeneral Şahap Gürler, Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddeleri'' gerek duyulduğunda trafiğe kapatılacak.

Tıbbiye Caddesi'nden gelen trafik, Burhan Felek Caddesi'nden E-5 yönüne ve Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa Işıklar istikametine verilecek. Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik ise Altıyol'dan Boğa Meydanı'ndan rıhtıma iniş engellenerek Kuşdili Caddesi istikametine, Moda'dan gelen trafik Mühürdar Kavşak'tan geri yönlendirilecek.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.