Yeni Parti'de büyük heyecan

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan gazeteci Tuncay Özkan'ın Genel Başkanı olması beklenen Yeni Parti'nin 1. Olağan Büyük Kongresi 28 Aralık Pazar günü yapılacak. Kongrede canlı yayın araçları ile Tuncay Özkan'ın mesajı Silivri'den salona yansıtılacak.
Yayınlanma tarihi: 26 Aralık 2008 Cuma, 12:44

Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan gazeteci Tuncay Özkan'ın Genel Başkanı olması beklenen Yeni Parti, bu hafta sonu hem genel merkezini açacak hem de 1. Olağan Büyük Kongresini yapacak.

Kongrede, halen cezaevinde tutuklu bulunan gazeteci-yazar Tuncay Özkan'ın genel başkan olması için delegeler tarafından teklif verilecek. Parti genel merkezinin resmi açılışı yarın yapılacak. 81 il ve Silivri'den getirilen fidanlar parti genel merkezinin bahçesine dikilecek.

Partinin 1. Olağan Büyük Kongresi de 28 Aralık Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda toplanacak. Kongrede canlı yayın araçları ile Tuncay Özkan'ın mesajı Silivri'den salona yansıtılacak. 10 bini aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşmesi beklenen kongrede, 7 bölgenin folklorik özelliklerini taşıyan ekipler de gösteri yapacak. Kongrenin bitiminden sonra Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirilecek.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.